• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Avantgardný Range Rover

 • NOVÝ RANGE ROVER EVOQUE

  NOVÝ RANGE ROVER EVOQUE

  Čas zapôsobiť

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

 • Range Rover Evoque Convertible

  Range Rover Evoque Convertible

  Kabriolet na celý rok

 • DISCOVERY

  DISCOVERY


  Naše doteraz najvšestrannejšie SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

PREVERENÉ JAZDENÉ VOZIDLÁ LAND ROVER


Každé vozidlo so znakom Land Rover je určené na bezproblémovú jazdu aj cez najťažší terén na svete. Znamená to, že náš program overených vozidiel musí ísť nad rámec štandardu, aby sme zabezpečili, že všetky naše vozidlá môžu aj naďalej čeliť tejto výzve bez ohľadu na to, ako ich používate.

Overené vozidlo od spoločnosti Land Rover je stopercentné tak, ako očakávate. Aby sme zaručili, že od predajcu odíde v najlepšom možnom stave, zákazníkom sme vydali prísľub Overeného vozidla. To vám dáva absolútnu istotu a zaistí najpokojnejšiu a najdokonalejšiu jazdu.

Vyhľadať preverené jazdené vozidlá

PREVERENIE JAZDENÝCH VOZIDIEL LAND ROVER

 • DVOJROČNÁ PREDĹŽENÁ ZÁRUKA LAND ROVER

  Záruka je určená výhradne pre vozidlá do 5 rokov veku, ktoré v okamihu kúpy najazdili max. 150 000 kilometrov. Všetky práce na príprave vozidla do pôvodného stavu vykonávajú len vyškolení technici Jaguar využitím originálnych náhradných dielov, schválených nástrojov a diagnostických zariadení. Nič menej. Neexistujú žiadne obmedzenia počtu nárokov, ktoré možno vykonať, a to až do výšky kúpnej ceny vozidla. Záruka kryje vozidlo počas dvoch rokov bez obmedzenia najazdených kilometrov. K dispozícii je iba prostredníctvom autorizovaného predajcu Land Rover.
  Vyhľadať vozidlá Approved
 • CESTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA 24 HODÍN DENNE/7 DNÍ V TÝŽDNI NA 24 MESIACOV (VO VEĽKEJ BRITÁNII A V EURÓPE)

  Služba Land Rover Assistance je vytvorená s cieľom poskytnúť vám úplnú istotu, a ak ju niekedy budete potrebovať, aj bezproblémové služby. Pokrýva všetky možnosti – od poruchy alebo nehody až po drobné núdzové udalosti, ako je napríklad defekt alebo stratené kľúče. Vaše vozidlo bude kryté po celú záručnú dobu a funguje 24 hodín denne, každý deň v roku. A buďte si istý, že ak potrebujete naštartovať vozidlo v mieste bydliska, zabezpečiť prenájom vozidla, dojednať pokračovanie v ceste, opätovne dodať vozidlo alebo zabezpečiť ubytovanie, všetky služby sú v cene.

  Vyhľadať vozidlá Approved

 • 165-BODOVÁ KONTROLA

  Vytvorili sme kontrolný zoznam 165 bodov, ktoré je potrebné pri kontrole dodržiavať do posledného písmena. Tým sa zaručí, že elektrické aj mechanické systémy vozidla budú v optimálnom stave a jeho karoséria stopercentná. Naši technici vykonávajú tieto kontroly čo najstarostlivejšie využitím najmodernejších technológií, nástrojov a diagnostických prístrojov. Súčasťou kontroly je vždy lak, interiér, kompletná príprava motora, cestná skúška a konečná kontrola. Až potom získa vozidlo osobný podpis od technika Land Rover. Aby vozidlá získali pečať kvality Land Rover Approved, musia úspešne prejsť všetkými 165 kontrolami.

  Vyhľadať vozidlá Approved

 • NAŠI TECHNICI

  Úroveň profesionality, zručnosti a zamerania na detail, ktorú očakávame, dokážu zabezpečiť len určité typy ľudí. Všetky práce na príprave vozidla do pôvodného stavu vykonávajú vyškolení technici Land Rover využitím špecifických nástrojov, diagnostických zariadení a originálnych náhradných dielov Land Rover. Vždy pracujeme podľa najnáročnejších štandardov, preto by mali túto prácu vykonávať len naši predajcovia s označením Approved Retailer.

  Vyhľadať vozidlá Approved

 • NEZÁVISLÁ KONTROLA NAJAZDENÝCH KILOMETROV A HISTÓRIE

  História každého vozidla sa komplexne kontroluje pomocou nezávislého prieskumu. Všetky vozidlá majú certifikát Nezávisle overený počet najazdených kilometrov a Overená história vlastníctva, čím sa zabezpečí, že vozidlo nemá nedoriešené financovanie, nebolo odcudzené ani odpísané. Získate vedomie, že odídete s novým overeným vozidlom s úplnou históriou, ktoré bude jazdiť podľa vašich predstáv.

  Vyhľadať vozidlá Approved

 • SKÚŠOBNÁ JAZDA

  Vozidlá podstúpia skúšobná jazda, počas ktorej naši technici posúdia jedinečné výkonové charakteristiky každého vozidla. Napríklad sledujú zavesenie kolies, vibrácie, brzdové systémy, výkon motora, prevodovku a deväť ďalších špecifických oblastí, aby zaistili optimálny výkon. Vďaka vykonaniu takéhoto prísneho testovania dokážeme zaručiť kvalitu

  Vyhľadať vozidlá Approved

 • NEZÁVISLÁ KONTROLA

  Aby sme zachovali vysoký štandard ktorý sme stanovili pre seba a našich predajcov, vykonávame nezávislú kontrolu našich služieb, zariadení a personálu. Vzťahuje sa na všetky aspekty programu overených vozidiel z pohľadu zákazníka, od zariadení až po samotné vozidlá. Naše štandardy overuje nestranný orgán, takže vždy dokážeme splniť svoj étos neustáleho „prekračovania štandardov“.

  Vyhľadať vozidlá Approved

FINAL-CD PREMIUM, S.R.O.

Dlhá 1147/95 D, 010 09 ŽILINA,
 
+421 907 917 188