RANGE ROVER VELAR

NAŠE NAJKULTIVOVANEJŠIE A NAJSCHOPNEJŠIE SUV

ZOBRAZENIE EXTERIÉRU Z 360-STUPŇOVEJ PERSPEKTÍVY

EMISIE CO2 g/km
Od 152

SPOTREBA PALIVA (kombinovaná)
Od 5.8

mzsZcGPCoiI
RANGE ROVER VELAR

S INTEGROVANÝMI INOVATÍVNYMI TECHNOLÓGIAMI

EXPLORE KEY FEATURES

EMISIE CO2 g/km
Od 152

SPOTREBA PALIVA (kombinovaná)
Od 5.8

RANGE ROVER VELAR

POSKYTUJE VYROVNANÚ, SPOĽAHLIVÚ A KULTIVOVANÚ JAZDU

POZRITE SI FILM

EMISIE CO2 g/km
Od 152

SPOTREBA PALIVA (kombinovaná)
Od 5.8

TOP
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si perfektný Range Rover Velar
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zistite viac o vozidlách Land Rover
Url
REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
KONTAKTUJTE NÁS
S radosťou vám pomôžeme s akýmikoľvek problémami
Url
HLAVNÉ VLASTNOSTI VOZIDLA
DIZAJN
Filozofia dizajnu Range Roveru Velar je revolučná. Výrazné proporcie, zapustené kľučky dverí a integrovaný zadný spojler – to všetko zlepšuje aerodynamiku vozidla. Súčasťou výbavy je maska chladiča s povrchom razeným fóliou, ktorá dodáva prednej časti vozidla špecifický a sebavedomý vzhľad.
yt:UvAr7hkO-UM
TECHNOLÓGIA
Informačný systém Touch Pro Duo skvele integruje dve nádherné dotykové obrazovky s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 10 palcov. Systém Touch Pro Duo môžete využívať v kombinácii s príplatkovým farebným projekčným displejom a príplatkovým interaktívnym displejom vodiča, čo vám umožní súčasne prehliadať a zároveň komunikovať s mnohými funkciami.
yt:kcURfxm_hJ0
VÝKON
Či už pri jazde po diaľnici, alebo pri zdolávaní zradnej poľnej cesty, Range Rover Velar je uspôsobený tak, že si so všetkým dokáže poradiť. Pohon všetkých kolies (AWD) so systémom Intelligent Driveline Dynamics (IDD) a vektorovaním krútiaceho momentu pomocou brzdenia spoločne poskytujú pútavý a vzrušujúci pôžitok z jazdy.
yt:-mJI0iRlkHk
DIZAJN
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR

Jednoduchosť, ktorá vyžaruje sebavedomie a jedinečnosť. Range Rover Velar razí cestu pokrokovému dizajnu. Čisté, elegantné a výrazné línie dodávajú vozidlu výrazný a moderný vzhľad Nech už pôjdete s vaším Range Roverom Velar kamkoľvek, okamžite upúta pozornosť.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/velar/01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/velar/**.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/velar/01_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/velar/**_m.jpg
KLIKNITE NA INTERAKCIU
MODELY Velar
MODELY Velar

Najmodernejšie a najrevolučnejšie SUV nižšej strednej triedy, aké vyrobila spoločnosť Land Rover. Model Range Rover Velar (vpravo) sa vyznačuje dizajnovými detailmi, ako sú napríklad línia plávajúcej strechy a plynulá bočná línia, zatiaľ čo model Range Rover Velar R-Dynamic (vľavo) posúva hranice inovácií vďaka svojim jedinečným dizajnovým prvkom, ktoré kompletizujú jeho nespornú príťažlivosť.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
ZAPUSTENÉ KĽUČKY DVERÍ
ZAPUSTENÉ KĽUČKY DVERÍ

Vďaka svojim čistým, elegantným a výrazným líniám exteriéru razí Range Rover Velar cestu pokrokovému dizajnu. Vysúvacie kľučky dverí sa v čase, keď sa nepoužívajú, zasunú späť. Ich vyrovnaný dizajn vytvára výnimočne hladké a čisté línie, ktoré zdokonaľujú aerodynamickú efektívnosť a znižujú úroveň hluku spôsobeného vetrom.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
PRESKÚMAJTE EXTERIÉR
MODELY Velar
ZAPUSTENÉ KĽUČKY DVERÍ
PRESKÚMAJTE INTERIÉR
PRESKÚMAJTE INTERIÉR

Z interiéru modelu Range Rover Velar vyžaruje elegantná jednoduchosť. Všetko – od konfigurovateľného ambientného interiérového osvetlenia až po posuvné lakťové opierky – je navrhnuté a vypracované tak, aby ste vy a vaši blízki dorazili do cieľa svieži a uvoľnení.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
KULTIVOVANÝ INTERIÉR
KULTIVOVANÝ INTERIÉR

Interiér Range Rovera Velar je ideálnym miestom na vychutnávanie pôžitku z jazdy. Naša renomovaná športová vyvýšená poloha za volantom umožňuje vodičovi vidieť ďalej na cestu a prezerať si okolie s väčšou prehľadnosťou, takže môže pohodlne udržiavať kontrolu bez ohľadu na podmienky alebo premávku.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
MAJSTROVSKÉ SPRACOVANIE
MAJSTROVSKÉ SPRACOVANIE

Náš tím odborníkov vypracoval každú súčiastku vozidla do najmenšieho detailu. Všetko, čo vnútri interiéru vidíte a čoho sa dotýkate, je vytvorené s jediným cieľom – poskytnúť vám kultivovaný pôžitok a príjemný pocit pri každom dotyku. Pri výbere poťahov sedadiel si môžete vyberať z prvotriednych materiálov, ako sú jemné typy kože, luxusný textil alebo semišová tkanina. Tieto materiály sú v značnej miere použité v celom interiéri vozidla.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
TECHNOLÓGIA
INNOVATION
INOVÁCIE

Range Rover Velar ponúka k dispozícii najmodernejšie prvky v oblasti dizajnu, inovácií a technológií. Ako príklad môžeme uviesť zapustené ovládacie prvky na volante fungujúce na kapacitnom dotykovom princípe, dve 10"" dotykové obrazovky, projekčný displej a laserové svetlomety Matrix LED s LED signatúrou.

yt:sYGwptNiRyo
VÝKON
MOTORY
MOTORY

Na účely dosiahnutia ľahšieho a priameho zrýchlenia a nižšej produkcie emisií CO2 prešli všetky motory modelu Range Rover Velar procesom optimalizácie. Nové a ľahké hliníkové štvorvalcové motory, rovnako ako silou nabité motory V6, sa vyznačujú priamym odovzdávaním výkonu. Rýchle zmeny stupňov automatickej prevodovky zabezpečujú vzrušujúce zrýchlenie a výkon.

yt:JAEWkpalW8A
JAZDNÁ DYNAMIKA
JAZDNÁ DYNAMIKA

Jedinečná technológia Intelligent Driveline Dynamics (IDD) nepretržite sníma podmienky a zabezpečuje správne dávkovanie prenosu krútiaceho momentu na kolesá v závislosti od podmienok terénu. Prediktívny, ako aj reaktívny systém pomáha zabraňovať strate trakcie a pracuje na jej opätovnom dosiahnutí.

REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
yt:Xven9sOnFdE
CONFIGURABLE DYNAMICS
SYSTÉM CONFIGURABLE DYNAMICS

Vďaka voliteľnému systému Configurable Dynamics si môžete vybrať špecifické nastavenie podvozka a optimalizovať tak kultivovanosť jazdy a pohodlie a zároveň výkon motora – to všetko pomocou konfigurácie mapovania prevodovky, riadenia, škrtiacej klapky a pruženia.

REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
SCHOPNOSTI
POHON VŠETKÝCH KOLIES
POHON VŠETKÝCH KOLIES

Pohon všetkých kolies (AWD) so systémom Torque-on-demand zabezpečuje vynikajúce jazdné vlastnosti na ceste a dokonalé schopnosti v teréne. Pre udržanie optimálnej trakcie a spoľahlivej jazdy za každých podmienok je pohon modelu Range Rover Velar dokonale prepojený a zosúladený so starostlivo vyvinutými technológiami.

REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
yt:vJe6TYg2EHk
SYSTÉMY TERRAIN RESPONSE
SYSTÉMY TERRAIN RESPONSE

Naše jedinečné systémy Terrain Response umožňujú vodičovi prostredníctvom zvolenia jedného z ľahko identifikovateľných jazdných režimov optimalizovať vlastnosti vozidla, čo sa týka motora, prevodovky, medzinápravového diferenciálu a systémov podvozka, aby zodpovedali vlastnostiam terénu Voliteľný systém Terrain Response 2 je zdokonalenou verziou, ktorá navyše monitoruje jazdné podmienky a automaticky vyberá správny systém do terénu.

PREVZIAŤ BROŽÚRU
SYSTÉM REGULÁCIE TRAKCIE NA VŠETKÝCH TYPOCH POVRCHOV
SYSTÉM REGULÁCIE TRAKCIE NA VŠETKÝCH TYPOCH POVRCHOV

Systém regulácie trakcie na všetkých typoch povrchov je špičkový voliteľný systém, ktorý vám umožňuje nastaviť a udržiavať stálu rýchlosť pri jazde v náročnom teréne, ako napríklad v blate, na mokrej tráve, ľade, snehu a znečistených cestách.

REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
UNIVERZÁLNOSŤ
5 sedadlá
5 sedadlá
834 litrov

Pri tejto konfigurácii je k dispozícii 673 litrov batožinového priestoru.

4 sedadlá
4 sedadlá
1182 litrov

Prepravujte svoje mokré oblečenie, surferské dosky a kufre jednoducho a pohodlne. Vďaka tejto konfigurácii si môžete užívať mimoriadne veľký úložný priestor s objemom 1202 litrov.

3 sedadlá
3 sedadlá
1357 litrov

Táto konfigurácia sedadiel vám vďaka úložnému priestoru s objemom 1385 litrov umožní prepravovať veľké množstvo batožiny a zároveň poskytne dostatok priestoru pre dvoch cestujúcich.

2 sedadlá
2 sedadlá
1705 litrov

Sklopením zadných sedadiel do horizontálnej polohy vytvoríte impozantný úložný priestor s objemom 1731 litrov. Vytvoríte ho jednoducho pomocou uvoľnenia páčok zadných sedadiel, ktoré sa nachádzajú v batožinovom priestore.

Wet volume is the industry standard, which is measured by filling the loadspace with liquid. Dry volume is measured with solid blocks (200 x 50 x 100mm), showing the amount of practical space within the vehicle.

NÁRAMOK ACTIVITY KEY

Náramok Activity Key vám výrazne uľahčí žiť život na plné obrátky. Pre dosiahnutie väčšieho pohodlia je náramok odolný a úplne vodotesný, vďaka čomu si môžete užívať množstvo aktivít – od cyklistiky až po plavbu kajakom – diaľkový ovládač tak nebudete musieť nosiť stále pri sebe.

yt:21tLiVSENJ8
ZVOĽTE SI SVOJ MODEL
VELAR
R-DYNAMIC
VELAR


Dokonalá kultivovanosť, sofistikované technológie a výnimočné schopnosti.
ZOBRAZIŤ TOTO VOZIDLO
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
- 18" disky s 15 lúčmi - „štýl 1022“

- LED svetlomety

- Dvere batožinového priestoru s manuálnym ovládaním

- Vnútorné spätné zrkadlo s automatickým stmievaním

- Čalúnenie sedadiel: Luxtec a semišová tkanina

- Predné sedadlá s manuálnym nastavovaním (v 8 smeroch)

- Audiosystém Land Rover s výkonom 250 W a s 8 reproduktormi

- Odomykanie bez kľúča

- Zadný parkovací asistent

- Hlasové ovládanie

- Zapustené vysúvacie kľučky dverí
VELAR S


Vyššia úroveň luxusu a vyvinutejšia technológia ešte zintenzívňujú už beztak silný pôvab modelu Range Rover Velar.
ZOBRAZIŤ TOTO VOZIDLO
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
- 19" disky s 5 lúčmi - „štýl 5046“

- Prémiové LED svetlomety s dennými prevádzkovými svetlami s jedinečnou signatúrou

- Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru reagujúce na gestá

- Automaticky stmievateľné, elektricky sklápateľné a vyhrievané spätné zrkadlá s osvetlením blízkeho okolia vozidla

- Sedadlá čalúnené perforovanou zrnitou kožou

- Sedadlá nastaviteľné v 10 smeroch s pamäťovou funkciou pre vodiča (vrátane zadnej lakťovej opierky a elektricky nastaviteľného sklonu)

- Audiosystém Meridian™ s výkonom 380 W a s 11 reproduktormi

- Navigačný systém Pro

- Spätná kamera
VELAR SE


Inovatívna kombinácia pokročilej technológie a modernej elegancie.
ZOBRAZIŤ TOTO VOZIDLO
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
- 20" disky so 7 lúčmi - „štýl 7014“

- LED svetlomety Matrix s dennými prevádzkovými svetlami s jedinečnou signatúrou

- Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru reagujúce na gestá

- Automaticky stmievateľné, elektricky sklápateľné a vyhrievané spätné zrkadlá s osvetlením blízkeho okolia vozidla

- Sedadlá čalúnené perforovanou zrnitou kožou

- Sedadlá nastaviteľné v 10 smeroch s pamäťovou funkciou pre vodiča (vrátane zadnej lakťovej opierky a elektricky nastaviteľného sklonu)

- Audiosystém Meridian™ s výkonom 825 W a so 17 reproduktormi

- Navigačný systém Pro

- Interaktívny displej vodiča

- Spätná kamera

- Balík Drive Pack

- Balík Park Pack
VELAR HSE


Najdokonalejší variant modelu Range Rover Velar.
ZOBRAZIŤ TOTO VOZIDLO
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
- 21" disky s 5 delenými lúčmi - „štýl 5047“

- LED svetlomety Matrix s dennými prevádzkovými svetlami s jedinečnou signatúrou

- Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru reagujúce na gestá

- Automaticky stmievateľné, elektricky sklápateľné a vyhrievané spätné zrkadlá s osvetlením blízkeho okolia vozidla

- Elektricky nastaviteľný stĺpik riadenia

- Sedadlá nastaviteľné v 20 smeroch s pamäťovou funkciou a funkciou masáže pre vodiča a spolujazdca vpredu a predné sedadlá aj s funkciou vyhrievania/chladenia (vrátane zadnej lakťovej opierky a elektricky nastaviteľného sklonu)

- Súčasťou rozšíreného vyššieho stupňa výbavy s kožou je: Horná časť výplne dverí čalúnená kožou Windsor a stredná časť prístrojového panelu obšitá kožou Windsor

- Audiosystém Meridian™ s výkonom 825 W a so 17 reproduktormi

- Navigačný systém Pro

- Interaktívny displej vodiča

- Spätná kamera

- Balík Drive Pack

- Balík Park Pack
R-DYNAMIC


Dokonalá kultivovanosť, sofistikované technológie a výnimočné schopnosti.
ZOBRAZIŤ TOTO VOZIDLO
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
- 18" disky s 15 lúčmi - „štýl 1022“

- LED svetlomety

- Prahové lišty R-Dynamic

- Vnútorné spätné zrkadlo s automatickým stmievaním

- Čalúnenie stropu Ebony Morzine

- Predné sedadlá s manuálnym nastavovaním (v 8 smeroch)

- Kožený volant s ozdobnou chrómovou objímkou

- Audiosystém Land Rover s výkonom 250 W a s 8 reproduktormi

- Odomykanie bez kľúča

- Zadný parkovací asistent

- Jedinečný dizajn predného a zadného nárazníka zahrňujúci integrované koncovky výfuku

- Ozdobné hliníkové obloženie Shadow Aluminium

- Páčky na riadenie s matnou chrómovou povrchovou úpravou

- Lesklé kovové pedále
R-DYNAMIC S


Vyššia úroveň luxusu a vyvinutejšia technológia ešte zintenzívňujú už beztak silný pôvab modelu Range Rover Velar.
ZOBRAZIŤ TOTO VOZIDLO
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
- 19" disky s 5 lúčmi - „štýl 5046“, povrchová úprava „Satin Dark Grey“

- Prémiové LED svetlomety s dennými prevádzkovými svetlami s jedinečnou signatúrou

- Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru reagujúce na gestá

- Automaticky stmievateľné, elektricky sklápateľné a vyhrievané spätné zrkadlá s osvetlením blízkeho okolia vozidla

- Sedadlá čalúnené perforovanou zrnitou kožou, bočné polstrovanie sedadiel čalúnené semišovou tkaninou

- Sedadlá nastaviteľné v 10 smeroch s pamäťovou funkciou pre vodiča (vrátane zadnej lakťovej opierky a elektricky nastaviteľného sklonu)

- Balík Smartphone Pack

- Audiosystém Meridian™ s výkonom 380 W a s 11 reproduktormi

- Navigačný systém Pro

- Spätná kamera
R-DYNAMIC SE


Inovatívna kombinácia pokročilej technológie a modernej elegancie.
ZOBRAZIŤ TOTO VOZIDLO
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
- 20" disky s 10 lúčmi - „štýl 1032“, povrchová úprava „Satin Dark Grey“

- LED svetlomety Matrix s dennými prevádzkovými svetlami s jedinečnou signatúrou

- Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru reagujúce na gestá

- Automaticky stmievateľné, elektricky sklápateľné a vyhrievané spätné zrkadlá s osvetlením blízkeho okolia vozidla

- Sedadlá čalúnené perforovanou zrnitou kožou, bočné polstrovanie sedadiel čalúnené semišovou tkaninou

- Sedadlá nastaviteľné v 10 smeroch s pamäťovou funkciou pre vodiča (vrátane zadnej lakťovej opierky a elektricky nastaviteľného sklonu)

- Balík Smartphone Pack

- Audiosystém Meridian™ s výkonom 825 W a s 17 reproduktormi

- Navigačný systém Pro

- Interaktívny displej vodiča

- Spätná kamera

- Balík Drive Pack

- Balík Park Pack
R-DYNAMIC HSE


Najdokonalejší variant modelu Range Rover Velar
ZOBRAZIŤ TOTO VOZIDLO
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
- 21" disky s 10 lúčmi - „štýl 1033“, povrchová úprava „Satin Dark Grey“

- LED svetlomety Matrix s dennými prevádzkovými svetlami s jedinečnou signatúrou

- Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru reagujúce na gestá

- Automaticky stmievateľné, elektricky sklápateľné a vyhrievané spätné zrkadlá s osvetlením blízkeho okolia vozidla

- Sedadlá čalúnené perforovanou kožou Windsor

- Sedadlá nastaviteľné v 20 smeroch s pamäťovou funkciou a funkciou masáže pre vodiča a spolujazdca vpredu a predné sedadlá aj s funkciou vyhrievania/chladenia (vrátane zadnej lakťovej opierky a elektricky nastaviteľného sklonu)

- Elektricky nastaviteľný stĺpik riadenia

- Audiosystém Meridian™ s výkonom 825 W a s 17 reproduktormi

- Navigačný systém Pro

- Interaktívny displej vodiča

- Spätná kamera

- Balík Drive Pack

- Balík Park Pack
DOPLNKOVÉ PRÍSLUŠENSTVO LAND ROVER

Rand Rover Velar je elegantný, odolný a praktický. Napriek tomu si ho môžete ešte viac prispôsobiť vášmu vkusu – vyberte si z bohatého sortimentu príslušenstva pre interiér a exteriér.

ZOBRAZIŤ PONUKU PRÍSLUŠENSTVA

*View WLTP figures

WLTP is the new official EU test used to calculate standardised fuel consumption and CO2 figures for passenger cars. It measures fuel, energy consumption, range and emissions. This is designed to provide figures closer to real-world driving behaviour. It tests vehicles with optional equipment and with a more demanding test procedure and driving profile.

The figures provided are NEDC2 calculated from official manufacturer's WLTP tests in accordance with EU legislation. For comparison purposes only. Real world figures may differ. CO2 and fuel economy figures may vary according to wheel fitment and optional extras fitted. NEDC2 are figures calculated using a Government formula from WLTP figures equivalent to what they would have been under the old NEDC test. The correct tax treatment can then be applied.